Dentaperla Karşıyaka İZMİR
Karşıyaka Diş ve Ağız Sağlığı Polikliniği
İZMİR
Tıkla Ara   Tıkla Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp

Daha dolgun dudaklar için diş kaplaması

Yaşlanmanın kilo almaktan tutun da saçların beyazlamasına kadar birçok etkisi vardır. Bunlardan biri de dudakların incelmesidir. Dudaklarınızı dolgunlaştırmanın kolay bir yolu var. Hem botoks gibi sürekli yaptırmak gerekmiyor, hem de daha sağlıklı. Porselen kaplamalar.


İsmail Türk
İsmail Türk
Daha dolgun dudaklar için diş kaplaması

Dudaklar neden incelir? 

Dudaklar yumuşak dokudan oluşur ve kollajen tarafından desteklenir, ancak yaşlandıkça vücudunuzun daha az kolajen üretme eğilimi dudakların incelmesine neden olur. Çenenin düşük kemik yoğunluğu da yaşlanmanın bir sonucudur ve bu değişiklik dudaklarınıza çökük bir görünüm verebilir, çünkü çeneniz dudaklarınızı düzgün bir şekilde desteklemediğinden içeri doğru kıvrılmasına neden olur.

UNUTMAYIN: Dudakları destekleyen dişlerdir. Daha dolgun ve düzgün dişler daha dolgun ve güzel dudakların anahtarıdır. 

Dudak incelmesi, bazı insanlar için yirmili yaşlarda başlayabilir. Özellikle güneşi sevenler yaşlanmanın bu yan etkisinin kurbanları olabilirler. Ve yaşlanma dişlerinizin görünümünü de etkileyebilir. Porselen kaplamalar hem ince dudakları hem de yıpranmış dişleri düzeltebilir.

Geçici düzenlemeler neden iyi değil? 

Tabii ki, dudaklarınızı canlandırmanın ve dolgunlaştırmanın hızlı ve kolay görünen yolları var. Dolgu maddeleri popüler bir seçimdir. Ancak sonuç genellikle abartılı ve doğal değildir. Dudak dolguları veya dudak dolgunlaştırıcı maddeler kollajen büyümesini teşvik etmeye ve istenen srı sokmuş görünümüne ulaşmanıza yardımcı olmayı vaat eder, ancak bu tedaviler işe yararsa uzun sürmez. 

Gülümsemenizi kalıcı olarak değiştirmenin ve dudaklarınızın hacmini artırmanın bir yolunu sunan bir farklı prosedür seçmek daha kolay. 

Porselen Kaplamaların birden çok faydaları

Porselen kaplamalar, ince dudak şikayeti için aşırı bir çözüm gibi gelebilir, ancak bu kozmetik diş hekimliği prosedürünün inanılmaz faydaları dudak dolgunluğunun çok ötesine geçer. Porselen kaplamalar daha genç, daha sağlıklı, daha zengin ve daha akıllı görünmenizi sağlayacaktır. Kaplamalar boşlukları ve kusurları düzeltir, lekeleri yok eder ve size her zaman kıskanmış olduğunuz Hollywood gülümsemesini verir. Düz, beyaz dişlerinizi göstermekle gurur duyacaksınız.

  • Okunma Sayısı: 1576

Dentaperla Karşıyaka İZMİR

İzmir Tam Kapanma açık diş kliniği, Diş Doktoru
İsmail Türk
İsmail Türk
Porselen lamina mı yaptırmalıyım zirkonyum kaplama mı?
İsmail Türk
İsmail Türk