Dentaperla Karşıyaka İZMİR
Karşıyaka Diş ve Ağız Sağlığı Polikliniği
İZMİR
Tıkla Ara   Tıkla Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp

Görünmez Diş Teli Fiyatları Şeffaf Plak Fiyatları

Klasik diş telleri oluşturduğu kötü görüntü nedeniyle pek tercih edilmiyor. Görünmez diş telleri bu sorunu ortadan kaldırıyor. Fiyatları ise merak konusu. Bu yazımızda bu durumu açıklığa kavuşturmak istedik.


Deniz Dicle TÜRK
Deniz Dicle TÜRK
Görünmez Diş Teli Fiyatları Şeffaf Plak Fiyatları

Şeffaf plakla ortodontik tedavi; Invisalign markalı patentli bir ürün kullanıldığı için Invisalign tedavisi olarak da isimlendirilebilir.  

Daha detaylı bilgiye

Diş Çapraşıklığı Tedavisinde Dijital Dönem: Görünmez Şeffaf Plaklarla Ortodontik Tedavi - Invisalign

linkinden ulaşabilirsiniz. 

Şimdi gelelim aklınızdaki sorulara: 

  1. Tedavi ne kadar sürer? Tedavi süresi dişlerinizin durumuna göre değişkenlik gösterir. Genelde 7-15 ayda dişler tamamen düzelmiş olur. Süre hakkında daha net bir bilgi için muayene olmanız faydalı olacaktır. 
  2. Süreç nasıl işliyor? Muayene sonrası, tedaviye karar verdiğiniz zaman, dişlerinizin kalıbı alınıp Polonya'ya gönderiliyor. Üç boyutlu dijital modeller üzerinde Polonya'da tedaviniz için size özel şeffaf plaklar - görünmez diş teli- hazırlanıyor. Tedavi için paket alternatifleri mecut; bu seçenekler 7-14 veya sınırsız plak içeriyor. Genellikle sınırsız paketi tercih etmek avantajlı, çünkü herhangi bir olumsuzluk durumunda(bir veya daha fazla plağın kaybolması, plakların kullanımında aksaklıklar gibi) kullanıcılar için ek plaklar ücretsiz oluyor. Bunların hepsi sırayla takılmalıdır. Genellikle her plak bir hafta kullanılıyor ve sonraki plağa geçiyorsunuz. Zaten bu konuda biz sizi detaylı bilgilendireceğiz. 
  3. Fiyatı ne kadar? Fiyat dişlerinizdeki çapraşıklığın şiddetine bağlı olarak seçilecek pakete göre değişiklik gösterir. Ama bu yazıyı yazdığımız gün itibariyle 15 bin ile 18bin lira arasında bir fiyata mal olacaktır. Bugünkü dolar kurunun 6.80 TL olduğunu düşünürsek 2200-2500 dolar arası bir fiyat göz önünde bulundurulmalıdır. 

Instagram sayfasından https://www.instagram.com/dentaperla_ bizi takip edebilir yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. 

  • Okunma Sayısı: 1757

Dentaperla Karşıyaka İZMİR

İzmir Tam Kapanma açık diş kliniği, Diş Doktoru
İsmail Türk
İsmail Türk
Porselen lamina mı yaptırmalıyım zirkonyum kaplama mı?
İsmail Türk
İsmail Türk
Diş çekimi nedir? Diş çekimi nasıl yapılır?
İsmail Türk
İsmail Türk