Dentaperla Karşıyaka İZMİR
Karşıyaka Diş ve Ağız Sağlığı Polikliniği
İZMİR
Tıkla Ara   Tıkla Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp

Karşıyaka Diş Hekimi

İzmir Karşıyaka Diş Hekimi mi arıyorsunuz? Deneyimli diş hekimlerimizle tanışmadan karar vermeyin. Ücretsiz muayene ile ağız ve diş sağlığınız ile ilgili bilgi alın. Randevu almak için hemen arayın.


Deniz Dicle TÜRK
Deniz Dicle TÜRK
Karşıyaka Diş Hekimi

Hedefimiz sizlere ağrısız, var olan diş fobinizi yenerek, kaybettiğiniz ağız sağlığınızı hissettirmeden geri vermektir. Ağız ve diş sağlığınız çok önemlidir. İzmir Karşıyaka diş doktorları hizmetinizdedir.

Kliniğimizde konforlu tedavi imkanı sunmaktayız. Diş hekimliği hizmetimiz şu konuları kapsamaktadır.

İmplant Tedavisi, Estetik Diş Hekimliği, Ortodontik Tedavi, Gülüş Tasarımı ,Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti) ,Diş Eti Tedavisi (Periodontoloji) ,Çene Cerrahisi,Kanal Tedavisi (Endodonti)

Karşıyaka, Türkiye'nin İzmir iline bağlı bir ilçesidir. İlçe, İzmir Körfezi'nin ucunun kuzey ve doğu kıyıları boyunca on iki kilometre uzanır. Merkezi, karşı kıyıdaki Konak'ta Konak Meydanı olan İzmir'in geleneksel merkezinden 6 km (4 mil) kuzeyindedir. Karşıyaka ilçe bölgesi kuzeyde Menemen ilçe, doğuda Bornova ve batıda Çiğli ile komşudur. Karşıyaka, ticaret, kültür ve eğitim faaliyetleri ile turizmin aktif bir mekanı olmasının yanı sıra, büyük ve tutkulu bir hayran kitlesini yöneten Karşıyaka SK spor kulübü merkezli bir kent kültürüne de sahiptir.

  • Okunma Sayısı: 738

Dentaperla Karşıyaka İZMİR

İzmir Tam Kapanma açık diş kliniği, Diş Doktoru
İsmail Türk
İsmail Türk
Porselen lamina mı yaptırmalıyım zirkonyum kaplama mı?
İsmail Türk
İsmail Türk
Diş çekimi nedir? Diş çekimi nasıl yapılır?
İsmail Türk
İsmail Türk