Dentaperla Karşıyaka İZMİR
Karşıyaka Diş ve Ağız Sağlığı Polikliniği
İZMİR
Tıkla Ara   Tıkla Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp

Hakkımızda

Girne Bulvarındaki yeni ve modern kliniğimizden merhaba..!


Kliniğimiz modern, evrensel diş tedavilerinin; yeni teknolojilerle desteklendiği, hastalarımızın beklentilerine ve gereksinimlerine en uygun şekilde yapılmasını ilke edinmektedir. 

Tecrübeli ve gelişime açık, yeni tedavi yöntemlerini ve malzemeleri takip eden hekimlerin; kaliteli ürünler ve kaliteli ekiple çalışması sonucunda amacımız; sağlıklı, estetik ve tedavi süresinin minimum tutulabildiği sonuçlar elde etmektir.  

Kliniğimizde; gülüş tasarımı ( yaprak porselen lamina, zirkonyum kaplama ), kompozit bonding dolgu, lazerle diş beyazlatma ( bleaching ), ortodontik tedavi ( metal teller ile sabit ortodontik tedavi ve invisalign-şeffaf plak ile ortodontik tedavi ), diş taşı temizliği ve periodontal tedaviler, pedodonti ( çocuk diş hekimi tedavileri ), 20 yaş diş çekimi, implant, sabit ve hareketli protezler, rotary sistemle kök kanal tedavisi, retreatment ( kanal tedavisi yenileme ), dental botoks uygulamaları güncel cihazlar ve tedavi yöntemleriyle uygulanmaktadır. 

Hastalarımızı dinlemek, bilgilendirmek ve gülümsemelerine katkı sağlamak amacıyla en iyi tedavileri sunmak üzere hazırız.   

  • Okunma Sayısı: 2871

Dentaperla Karşıyaka İZMİR

İzmir Tam Kapanma açık diş kliniği, Diş Doktoru
İsmail Türk
İsmail Türk
Porselen lamina mı yaptırmalıyım zirkonyum kaplama mı?
İsmail Türk
İsmail Türk